Sesja produktowa dla 4mount. Uchwyty na konsole PS4fotograf produktowy
fotografia produktowa w Studio Focus
STUDIO FOCUS realizuje wszelkiego rodzaju sesje produktowe w tym zdjęcia packshot, katalogowe,  zdjęcia odzieży, fotografia typu duch, zdjęcia żywności, fotografia produktów polerowanych, fotografia kosmetyków, zdjęcia biżuterii i wiele innych.


Wszystkie zdjęcia wykonujemy z należytą starannością, dbając o szczegóły, pełne zadowolenie klienta i co najważniejsze w najwyższej dostępnej technologicznie jakości zdjęć i najkrótszych możliwych terminach realizacji! Każdy klient  zgłaszając się do nas może liczyć na indywidualne, jednostkowe podejście do projektu i mieć pewność, że z należytą rzetelnością i profesjonalizmem się nim zaopiekujemy. Jesteśmy najlepsi, sprawdź nas już dzisiaj!
Większość klientów poza standardową promocją na swoich stronach internetowych korzysta z portali sprzedażowych typu allegro. Allegro jako zaawansowany portal  ma swoje wymogi dotyczące prezentowania zdjęć. Oczywiście spełniamy wszystkie wymogi, które portal allegro wymaga.


Gwarantujemy 100% zgodność w zakresie m.in: wielkości plików – minimalne rozmiary zdjęcia – dłuższy bok min. 500 pikseli,  maksymalne rozmiary zdjęć 2560 x 2560 pikseli, dowolne proporcje np. 1:1, 4:3, 16:9 lub inne,  przygotowania formatów plików JPG i PNG, zapisu na dowolnym tle produktów, dodania logo marki/producenta, opisu wymiarów produktu,  użycia powiększenia graficznego danego fragmentu produktu i wielu innych.

Zdjęcia produktowe wykonane dla marki Tecro/4Mount to kolejna sesja z wysokim stopniem trudności. Uchwyty ścienne, wieszaki na konsole PS4. Fotografia do sklepów internetowych czy też fotografia do katalogów to zdjęcia, które wymagają autentycznego ale i podkreślającego walory, przedstawienie produktu. Packshoty tego typu produktów wymagają zastosowania wielu zabiegów przygotowawczych jak i najwyższego poziomu obróbki graficznej czyli postprodukcji.


Komentarze